Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

A Million Dirty Secrets

Cykl: Million Dollar Duet (tom 1)
Wydawnictwo: Bantam Books
7,41 (198 ocen i 21 opinii) Zobacz oceny
10
24
9
34
8
40
7
48
6
27
5
13
4
7
3
2
2
2
1
1
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9780345548764
liczba stron
368
słowa kluczowe
erotyka, bdsm
język
angielski
dodała
snll

For fans of Fifty Shades of Grey and Bared to You comes a wickedly erotic new novel of innocence, desire, and unbridled pleasure. Delaine Talbot has a secret. When a matter of life and death threatens to tear apart her family, Delaine makes the ultimate sacrifice. She auctions herself off at Chicago’s most exclusive erotic club. Now she belongs to Noah Crawford, a wealthy mogul who...

For fans of Fifty Shades of Grey and Bared to You comes a wickedly erotic new novel of innocence, desire, and unbridled pleasure.

Delaine Talbot has a secret. When a matter of life and death threatens to tear apart her family, Delaine makes the ultimate sacrifice. She auctions herself off at Chicago’s most exclusive erotic club. Now she belongs to Noah Crawford, a wealthy mogul who introduces her to a seductive feast of the senses, awakening desires she only dreamed about.

Noah doesn’t know why Delaine sold her body for a cool two mil. But it’s the perfect business arrangement. The inexperienced beauty will learn to satisfy his every sensual need, yet never touch his heart. Almost immediately their relationship generates heat—in more ways than one. When they fight, they take no prisoners. When they love, they show no mercy. When they’re together, they never want to leave each other’s arms. But soon, their intense, physical bond will take an unexpected turn—evolving into something neither has bargained for: the promise of a lasting love.

 

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 589
esin | 2014-12-25
Na półkach: Przeczytane, Ulubione

Nie spodziewałam się tego, ale to jest bardzo dobra książka. Chyba najbardziej spodobało mi się to że główna bohaterka W KOŃCU nie jest niepewną siebie, nieśmiałą dziewczynką, która płacze z byle powodu. To jest na prawdę odświeżające po tych dziesiątkach monotonnych bohaterek. Delaine jest na prawdę wyszczekaną dziewczyną, co z pewnością dodaje tej książce dużo uroku. Ponadto wszystkie dialogi napisane są dobrym stylem i to sprawia, iż nie sposób oderwać się od tej książki. Na pewno jest godna polecenia. ;)

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Behawiorysta

Po kolejnej zachęcającej recenzji na ulubionych blogach książkowych w końcu postanowiłam sięgnąć po książkę Remigiusza Mroza. Wybór padł na "Beha...

zgłoś błąd zgłoś błąd