Dokumentacja rady pracowników na CD. Wzory dokumentów z komentarzami

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Program przeznaczony dla pracowników, którzy mają obowiązek utworzenia rady pracowników. Gwarantuje on prawidłowość wykonania obowiązku oraz oszczędność czasu dzięki gotowym wzorom dokumentów. Nie trzeba samodzielnie przepisywać lub tworzyć pism. Wystarczy sięgnąć po gotowy szablon i dostosować go do własnych potrzeb. Ponadto na płycie CD znajdą Państwo aktualne przepisy prawne oraz ponad 50 pytań Czytelników wraz z odpowiedziami ekspertów.