Rok 10. Świat olśniony pontyfikatem.

Wydawnictwo: Biały Kruk
historyczna

Fotokronika przedstawia wydarzenia z dziesiątego roku Pontyfikatu Ojca Świętego – od 16 października 1987 do 16 października 1988. M.in.: Rok Maryjny, kanonizacje i beatyfikacje, spotkanie z młodymi w Taize, Anioł Pański, audiencje dla Polaków, konsekracja biskupów i święcenia kapłańskie, 130. rocznica objawień w Lourdes, liturgia w rycie bizantyńskim, Wielki Tydzień, Civita Castellana, konsystorz, Ameryka Łacińska, rejon Romanii, Austria, Tysiąclecie Chrztu Rusi Kijowskiej, Rocca di Papa, Turyn, Afryka Południowa, Francja, 10-lecie Pontyfikatu.

źródło opisu: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=285

źródło okładki: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=285