Okładka książki Co myśli mój pies?

Co myśli mój pies?

Autor:
tłumaczenie
Anna Redlicka
What is my dog thinking?
wydawnictwo
papier
yellow90
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dlaczego twój pies: - goni za własnym ogonem? - tarza się w nieczystościach? - ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony? - liże ludzi po twarzach? Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć? Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareago...

Dlaczego twój pies:
- goni za własnym ogonem?
- tarza się w nieczystościach?
- ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony?
- liże ludzi po twarzach?

Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć?

Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareagować na to, co chce ci powiedzieć.

Gdzie kupić?
Sklep