Okładka książki Co myśli mój pies?

Co myśli mój pies?

Autor:
tłumaczenie
Anna Redlicka
What is my dog thinking?
wydawnictwo
papier
yellow90
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dlaczego twój pies: - goni za własnym ogonem? - tarza się w nieczystościach? - ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony? - liże ludzi po twarzach? Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć? Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareago...

Dlaczego twój pies:
- goni za własnym ogonem?
- tarza się w nieczystościach?
- ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony?
- liże ludzi po twarzach?

Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć?

Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareagować na to, co chce ci powiedzieć.

Gdzie kupić?

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku