Co myśli mój pies?

Tłumaczenie: Anna Redlicka
Wydawnictwo: Galaktyka
What is my dog thinking?
pies, psychologia zwierząt
poradniki
yellow90

Dlaczego twój pies: - goni za własnym ogonem? - tarza się w nieczystościach? - ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony? - liże ludzi po twarzach? Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć? Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo...

Dlaczego twój pies:
- goni za własnym ogonem?
- tarza się w nieczystościach?
- ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony?
- liże ludzi po twarzach?

Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć?

Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareagować na to, co chce ci powiedzieć.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
marnado | 2015-12-27
Joanna | 2015-01-04