Okładka książki Co myśli mój pies?

Co myśli mój pies?

Autor:
tłumaczenie
Anna Redlicka
What is my dog thinking?
wydawnictwo
papier
yellow90
6 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dlaczego twój pies: - goni za własnym ogonem? - tarza się w nieczystościach? - ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony? - liże ludzi po twarzach? Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć? Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo...

Dlaczego twój pies:
- goni za własnym ogonem?
- tarza się w nieczystościach?
- ziewa, chociaż wcale nie jest zmęczony?
- liże ludzi po twarzach?

Czy chcesz zrozumieć, co twój pies chce ci powiedzieć?

Wybitna znawczyni psychologii psa, autorka książki "Szczenię doskonałe" pomoże Ci właściwie odczytać zachowanie Twojego ulubieńca, dzięki czemu będziesz mógł go lepiej zrozumieć i prawidłowo zareagować na to, co chce ci powiedzieć.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica