Czarna godzina. Wszystko się zmienia

Tłumaczenie: Donata Olejnik
Cykl: Heartland (tom 13-14)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Darkest Hour. Everything Changes
mustang, heartland, konie

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni, ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce, gdzie dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom. Heartland zostaje objęty kwarantanną z powodu epidemii końskiej grypy. Amy czuje się bezsilna, a jej stosunki z Tregiem stają się coraz bardziej napięte. Co gorsza, na skutek załamania pogody dochodzi do tragedii....

Heartland zostaje objęty kwarantanną z powodu epidemii końskiej grypy. Amy czuje się bezsilna, a jej stosunki z Tregiem stają się coraz bardziej napięte. Co gorsza, na skutek załamania pogody dochodzi do tragedii. Czy powrót do normalności jest możliwy?

Dziki Błysk jest dumnym, narowistym mustangiem, który nie chce mieć do czynienia z ludźmi. Amy tak bardzo potrzebuje pomocy Trega...

źródło opisu: http://publicat.pl/

źródło okładki: http://publicat.pl/

Emily | 2017-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Kolejna odsłona przygód Amy, ta część jest bardzo napięta i utrzymuje czytelnika w ciągłych domysłach. Jak zwykle nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Książka niesie przesłanie by cieszyć się swoimi bliskimi bo nie wiadomo jak potoczy się los...

Reese | 2018-06-13
Przeczytana: czerwiec 2018

Za sprawą doświadczeń Amy z mustangiem Błyskiem dowiadujemy się więcej o tych całkowicie dziko żyjących koniach Ameryki. Konie jako zwierzęta stadne potrzebują towarzystwa, które daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jak i dlaczego Amerykanie je oswajają - o tym przeczytamy.
Ponadto schronisko przeżywa trudne chwile związane z grypą panującą wśród koni oraz na skutek nawałnicy, tornada, które nawiedza Wirginię.
Mądra książka jak i cała seria.

blaack_shadow | 2014-05-09

Bardzo fajna, nie tylko dla koniarzy. Troszeczkę męczył mnie wątek Amy i jej chłopaka, ale to nie zepsuło tego, że świetnie mi się ją czytało! Polecam

Marry | 2015-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2015

Amy bierze coraz, więcej na siebie. Wielkim wsparcie jest dla niej Treg, ale co zrobi jeżeli jej najlepszego przyjaciela i chłopaka zabraknie? Losy Amy są z nim złączone. Co ona może na to poradzić. Czy da radę wytrwać we wszystkim? Polecam gorąco. Niestety jest to prawdziwe. Problemów nigdy za wiele. :)

Kamciax | 2016-10-28

Zdecydowanie jedna z najlepszych części, epidemia chorób wśród koni w Heartlandzie oraz wypadek Trega, w wyniku którego leży w szpitalu w śpiączce, sprawiają że akcja staje się tak wciągająca że aż ciężko przerwać czytanie. Czy Treg jeszcze się wybudzi? A nawet jeśli tak, to czy wciąż będzie pamiętał Amy i Heartland?

Ruda | 2013-12-06

Uwielbiam całą serię książek 'Heartland' i serdecznie polecam! Idealna dla wszystkich koniarzy i nie tylko. Kursowałam do biblioteki codziennie ;) Wspaniała seria!

Martulena | 2015-08-18
Przeczytana: lipiec 2015

Najlepsza książka z tej serii

Kakulinka1 | 2014-01-10

Świetne jak kazda czesc <3