Zarys historii powszechnej

Wydawnictwo: RTW
historyczna

To niezwykłe i fascynujące dzieło poświęcone historii cywilizacji od najdawniejszych czasów aż do współczesności. Książka zawiera ponad 2000 rysunków i fotografii. Stanowi nieocenioną pomoc dla każdego, kto szuka dokładnych i czytelnie podanych informacji. Mapom, wykresom i zdjęcoim znalezisk archeologicznych towarzyszy przejrzysty komentarz. Zamieszczone w książce cytaty i fragmenty tekstów żródłowych pozwalają poznać styl i sposób myślenia dawnych epok. Dzięki tablicom chronologicznym, zestawieniom najważniejszych faktów i jasno wyodrębnionym datom można łatwo prześledzić wydarzenia dowolnego kraju lub epoki.

Patryk | 2016-05-22
Flagelum | 2015-08-11