Miłosne wyzwanie

Tłumaczenie: Karolina Zaremba
Cykl: Diablęta z Hallstead Hall (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
How Too Woo A Reluctant Lady
romans, miłość, wyzwanie, tajemnica
joly_fh

Lady Minerva Sharpe postanowiła podstępem pokonać swą despotyczną babkę, która zagroziła wnuczętom wydziedziczeniem, jeśli w ciągu roku nie zawrą małżeństw. Uznała, że Hetty Plumtree raczej odstąpi od swoich żądań, niż pozwoli wnuczce wyjść za łajdaka. A któż odegrałby rolę przyszłego męża hulakę lepiej niż niebezpieczny i nieokiełznany adwokat Giles Masters, chodząca inspiracja dla przystojnego szpiega z poczytnych, gotyckich powieści autorstwa Minervy? Minerva wprawdzie nie ma zamiaru zakochać się w słynnym hulace, nigdy jednak nie zapomniała pocałunku, jakim Giles obdarzył ją w dniu jej dziewiętnastych urodzin. Dziewczyna nie zdaje sobie przy tym sprawy, że Masters rzeczywiście jest królewskim agentem. Gdy łączą siły, by zbadać tajemnicę śmierci jej rodziców, ich fałszywe zaręczyny dają początek płomiennemu pożądaniu. Lecz nagle Minerva odkrywa sekretne, podwójne życie Gilesa. Będzie musiał użyć całego adwokackiego sprytu, by na nowo odnaleźć drogę do jej serca.

źródło opisu: Wydawnictwo Bis, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1006

Główna bohaterka to piękna, zarozumiała, zadziorna Minerwa bardzo tajemnicza i cudowny, przystojny, męski Giles....wyjątkowa para...Zaczęłam od trzeciej części czytać ten romans, akurat tylko ta część była w bibliotece, nie zawiodła mnie, wręcz zaskoczyła pozytywnie.
Jest to super romans, na miły wieczór dla odprężenia.

kryptonite | 2013-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2013

Zabrzmi to dziwnie, ale saga Sabriny Jeffries o Shape'ach, 'Diablętach', to moje ulubione romanse. Nie irytują czytelnika swoją przesadną słodyczą i zbytnią przewidywalnością.
'Miłosne wyzwanie' to opowieść o perypetiach miłosnych Minervy, trzeciej z całej piątki rodzeństwa. Bardzo podobało mi się to, że historia nie skupiała się tylko i wyłącznie na głównych bohaterach, a pojawiały się postaci znane z poprzednich części. Oraz zapowiedzi wątków miłosnych w następnych dwóch odsłonach:-)
Czytało mi się bardzo przyjemnie, jednak nadal uważam 'Narzeczonych mimo woli' za najlepszą książkę z tej serii. Sama nie mogę doczekać się losów Celii:-)

alinkawie | 2015-01-24
Na półkach: Przeczytane, 2015

Jest romans i romansidło.Ta książka należny do tego drugiego gatunku,nie pozostawiła po sobie żadnych uczuć.Przeczytałam postawiłam na półkę i o niej zapomniałam.

Na półkach: Przeczytane, BIS

Jestem pewna, że tej serii nikt z naszych czytelników nie zapomniał. Pisałam już o pierwszej jej części pt. "Narzeczeni mimo woli" oraz o drugiej pt. "Kochanek z piekła rodem". I muszę przyznać, że autorka kazała nam dość długo czekać na kolejną, ale... warto było. Wierzcie mi :)

A dla tych, którzy dołączyli do nas już po tym jak Wam polecałam te książki małe przypomnienie :) Diableta z Hallstead Hall to historia wnucząt pani Pulmtree. Staruszka zgorszona haniebnym zachowaniem swoich podopiecznych postanowiła siłą sprowadzić je na dobrą drogę. A jak tego dokonać? Hm... małym podstępem. Szanowna pani Pulmtree zagroziła swoim wnuczętom, że jeśli w ciągu roku każde z nich nie znajdzie sobie drugiej połówki i nie weźmie ślubu - wydziedziczy całą piątkę. Problem tylko w tym, że żadne z nich ani myśli zakładać rodzinę. Jednak rodzinny majątek jest równie kuszący. Zatem nasi bohaterowie próbują wszelkich trików, by "złamać" staruszkę. Ale co z tego wychodzi? Hm... na cóż. Dwóm wnuczętom...

Elaine | 2015-09-18

Z trzech przeczytanych części dotychczas - chyba najlepsza!
Piękna, zadziorna Minerva i tajemniczy, cudownie męski Giles...wspaniała para:)

Montgomerry | 2016-02-16
Przeczytana: 13 lutego 2016

Aleksandra88 | 2016-03-02
Przeczytana: 02 marca 2016

Odłożyłam serię na jakiś czas na półkę i trzecią część czytało się rewelacyjnie.

agus7813 | 2016-08-10

Książkę czytałam z zaciekawieniem co będzie dalej.Polecam na długie wieczory

palomaa | 2018-03-19
Przeczytana: 19 marca 2018