Siły, które pokonają raka

Wydawnictwo: Charaktery
poradniki

Poznaj siły, które masz w sobie i które pozwalają pokonać chorobę i zachować zdrowie.O tym, jak zdrowo żyć, jak odkryć sens i wartość choroby, jak pomóc pacjentowii jego bliskim oraz jak poprawić jakość swego życia piszą wybitni specjaliści z zakresu medycyny, psychologii i psychoterapii. Znajdziesz tu świadectwa osób, które podjęły walkę z rakiem, porady lekarzy i psychologów oraz wiele użytecznych informacji o instytucjach wspierających chorych i ich rodziny.Choroba może uzdrowić życie. Jak to możliwe? Przeczytaj!

kretek | 2017-01-27
Joanna | 2015-03-11