Anioł mi powiedział autobiografia Maryi

WAM
2008-01-01
2008-01-01
Krzysztof Stopa

Niedzielna strawa duchowa okazała się specyficzną formą jakby całorocznych rekolekcji.Oczywiście to mój odbiór.Czytając trudno było mi się zatrzymać,więc zapewne niebawem powrócę do dodatkowej konsumpcji.Podoba mi się interpretacja wydarzeń włoskiego duchownego.Polecam.

Nie jest to na pewno zła książka. W delikatny, wrażliwy sposób ukazane są pewne najważniejsze momenty z życia Maryi. I to jest w książce najlepsze. Jednak stanowi to może jakieś 50% książki, reszta to teksty słynnych modlitw maryjnych z krótkim opisem, historia najważniejszych objawień - Lourdes, Fatima. Nie mogę powiedzieć, że to jest nieważne. Niemniej nie tego się spodziewałam po autobiografii Maryi. Na pewno nic nie straci ten, kto sięgnie po książkę.

• CHRZEŚCIJAŃSKIE
  • Bo do nieba chcę
  • 2015
  • Literatura "dorosła"
  • W roku 2020
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)

Dodaj cytat z książki Anioł mi powiedział autobiografia Maryi