Anioł mi powiedział autobiografia Maryi

6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
L'angelo mi disse Autobiografia di Maria
religia
SiewcaZamętu

Książka w niezwykle oryginalny sposób przedstawia życie Matki Bożej widziane Jej oczyma. Autor zaprasza czytelnika, by usiadł z Maryją i wsłuchał się w Jej pełną ciepła i wzruszenia opowieść, która nie jest suchą relacją o wydarzeniach sprzed lat, lecz raczej odsłania Jej wewnętrzny świat, drogę do codziennego obcowania z Tajemnicą. Z tej opowieści wyłania się obraz Niewiasty całkowicie przenikniętej, wręcz oddychającej Bożym Słowem, które nosi w swoim sercu i które w Niej staje się Ciałem.

renka | 2015-09-29
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2015
Przeczytana: 29 września 2015

Nie jest to na pewno zła książka. W delikatny, wrażliwy sposób ukazane są pewne najważniejsze momenty z życia Maryi. I to jest w książce najlepsze. Jednak stanowi to może jakieś 50% książki, reszta to teksty słynnych modlitw maryjnych z krótkim opisem, historia najważniejszych objawień - Lourdes, Fatima. Nie mogę powiedzieć, że to jest nieważne. Niemniej nie tego się spodziewałam po autobiografii Maryi. Na pewno nic nie straci ten, kto sięgnie po książkę.

Niebieska | 2018-09-18
Przeczytana: 19 września 2018