Attack on Titan #02

Cykl: Atak Tytanów (tom 2)
Wydawnictwo: Kōdansha
Shingeki no Kyojin
9781612620251
komiksy
angielski
aggie

The Colossal Titan has breached humanity’s first line of defense, Wall Maria. Mikasa, the 104th Training Corps’ ace and Eren’s best friend, may be the only one capable of defeating them, but beneath her calm exterior lurks a dark past. When all looks lost, a new Titan appears and begins to slaughter its fellow Titans. Could this new monster be a blessing in disguise, or is the truth something much more sinister?

źródło opisu: http://www.randomhouse.com/book/218360/attack-on-t...(?)

źródło okładki: http://www.randomhouse.com/book/218360/attack-on-t...»

• Alicja w krainie czasów
  • Szkielet białego słonia
  • Egzekucja w dobrej wierze
  • Nielubiana
  • Zadurzenie
  • Zadziwiająca historia samotnego listonosza
  • Ósme życie (dla Brilki)
  • Amelia i Kuba. Stuoki Potwór

Trawers
Remigiusz Mróz

8 (154 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
j89kacper | 2014-12-28
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Tomik zdecydowanie trzyma poziom i wart jest polecenia. Akcja pędzi do przodu, żołnierze walczą i wszystko się coraz bardziej rozkręca.
Wydanie JPF-u także jest ok, jedyne co mi zgrzyta, to użycie słówka "fak" - spolszczone zapożyczenie z angielskiego jakoś średnio pasuje do świata przedstawionego mangi.

Recenzja dla zainteresowanych: https://blogomangach.wordpress.com/2014/12/24/atak-tytanow-t-2/#more-161

Oliwka88 | 2014-09-19
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 19 września 2014

Tomik lepszy niż 1, może dlatego, że prawie nie ma tam Erena? xd Polecam wszystkim tę serię!

Heroine | 2015-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2015

I kolejny tomik przeczytany tego samego dnia. Rozwodzić się nie będę (głównie dlatego, że już chcę lecieć po trzeci, który na szczęście mam w posiadaniu), ale powiem, że trzyma poziom poprzedniego tomu, wciąga tak samo, jeśli nawet nie bardziej. No i funduje nam tak samo trzymające w napięciu zakończenie, jak pierwszy tom. Na razie nie zapowiada się, żeby poziom miał upaść - i liczę, że się nie zawiodę!

OCENA: 10/10

książek: 2045
SEKAi | 2015-01-27

Polecam każdemu Fanowi Dark Fantasy.

Piotr | 2015-07-20
Na półkach: Komiksy, Przeczytane

Drugi tom wrzuca nas w środek akcji, daje nam trochę backstory do głównych postaci i kończy się plot twistem, który jest trochę zaskakujący (tzn. byłby gdyby nie to, że pewnie większość co czyta mangę oglądało anime). Nie chcę się powtarzać, bo już trochę napisałem o mandze w opinii do pierwszego tomu, ale Atak Tytanów to bardzo dobry komiks, któremu warto dać szansę.

Megumi | 2016-05-28
Sayuri | 2016-05-23