Wielki poradnik medyczny

Wydawnictwo: Amber
poradniki

W książce znajdziesz wszystko o zdrowiu i chorobach. Pozycja zawiera: rozpoznawanie, zapobieganie i metody leczenia chorób od drobnych dolegliwości po poważne schorzenia, czytelny alfabetyczny układ, dzięki któremu można natychmiast znaleźć każdą chorobę, fachowe rady, proste wskazówki podane jasno i przystępnie tak, by można było szybko zareagować i umieć rozmawiać z lekarzem, opis chorób, objawy i przyczyny choroby, zapobieganie i leczenie konwencjonalne i naturalne, wskazówki, kiedy wezwać lekarza, objawy ujęte w przejrzyste tabele, dzięki którym można rozpoznać chorobę i natychmiast dowiedzieć się, co robić.Autorzy to zespół najwybitniejszych amerykańskich lekarzy wszystkich specjalizacji.

Trithemius | 2016-07-09
slawek | 2012-05-10