Schizofrenik jako błazen. O roli szaleństwa w wyobraźni kulturowej

Okładka książki Schizofrenik jako błazen. O roli szaleństwa w wyobraźni kulturowej Tomasz Baran, Monika Stasiuk
Tomasz BaranMonika Stasiuk Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
2013-09-02
2013-09-02
psychologia schizofrenia

Okładka książki Na krawędzi. Między psychozą a filozofią Tomasz Baran, Monika Stasiuk
Na krawędzi. M... Tomasz Baran, Monik...

Ciekawie o schizofrenii. Kto by pomyślał, że Kraepelin powiedział, że dobry szaleniec to martwy szaleniec. Generalnie kilka rzeczy jest kontrowersyjnych, aczkolwiek jak najbardziej logicznych (szczególnie odnośnie tego, że psychiatrzy przyczynią się do stygmatyzacji osób chorych na schizofrenię).

• Do zdobycia
  • Szukam
  • Muszę przeczytać w najbliższym czasie
  • Psycho
  • Psychologia i rozwój osobisty (książki które posiadam)
  • Koniecznie przeczytać
  • Psychologia/Poradniki
  • Poszukuję

Dodaj cytat z książki Schizofrenik jako błazen. O roli szaleństwa w wyobraźni kulturowej