Zasobnikowe układy wtryskowe Common Rail

Wydawnictwo: WKŁ
8320615763
motoryzacja

Zwięzły informator poświęcony budowie i działaniu najnowocześniejszego, najczęściej wykorzystywanego i najbardziej dynamicznie rozwijającego się rodzaju układu zasilania silników wysokoprężnych, stosowanego w silnikach zarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych. Uwzględniono najnowsze generacje układów wtryskowych Common Rail, zawierające m.in. wtryskiwacze piezoelektryczne oraz najnowsze rodzaje pomp wysokiego ciśnienia.

wipptal | 2016-08-11
Wojtekowitz | 2016-07-22