Księga Szefów Kuchni

Wydawnictwo: G+J
joly_fh

Księga Szefów Kuchni to absolutnie wyjątkowa książka kucharska. Szesnastu najlepszych w Polsce mistrzów kulinarnych prezentuje w niej autorskie przepisy na dania oryginalne, wykwintne i smakowite. Dopełniają je porady i kolorowe zdjęcia potraw. To kuchnia pięknie podana i stworzona z pasji do gotowania. Może być wspaniałą inspiracją do przygotowania uroczystej kolacji, która wzbudzi podziw Waszych gości.

źródło opisu: G+J RBA Wydawnictwo, 2013

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!