Sudoku. łamigłówki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

Sudoku jest rodzajem logicznej układanki wywodzącej się z Japonii i bardzo tam rozpowszechnionej w ciągu ubiegłych 20 lat. W ostatnim czasie sudoku podbija świat. W niniejszej książce znajdziesz zarówno 270 zagadkowych łamigłówek, jak i objaśnienie prostych zasad sudoku i podstawowe strategie, które pozwolą Ci szybciej i z większą pewnością sprostać kolejnym wyzwaniom.Każda kolejna plansza zamieszczona w książce podnosi poprzeczkę trudności i ćwiczy umysł gracza.