Sny przepowiadające przyszłość

Wydawnictwo: Nowy Świat
Sny przepowiadające przyszłość
Ask

Czy w XXI w. można wierzyć w prorocze sny, czy też są to po prostu samospełniające się przepowiednie? Czy sny to efekt naszych działań i myśli, czy też dowód na istnienie innych światów, niezależnych od nas? Jak odróżnić sny ważne od tych nieistotnych? Stykając się ze relacjami snów blisko 200 osób i konfrontując je z dalszymi wydarzeniami w ich życiu, być może każdy z nas znajdzie swoje odpowiedzi na powyższe pytania.

źródło opisu: Nowy Świat, 2005

źródło okładki: http://www.nowy-swiat.pl/

Wronka | 2018-02-28
Przeczytana: 31 lipca 2017

Książkę Stanisława Nowaka przeczytałam, jako ciekawostkę. Sny w moim życiu zajmują szczególne miejsce. Mam w nich możliwość spotykania się z osobami, które już nie żyją, a były mi bliskie i z takimi, z którymi łączy mnie pewnego rodzaju więź, a z różnych powodów prawie nie mamy ze sobą kontaktu. Te osoby odwiedzają mnie w snach zawsze wtedy, kiedy potrzebuje wsparcia, rozmowy, po prostu ich obecności.
Siedząc obok kogoś i nic nie mówiąc, można tak wiele powiedzieć.
W tym całe piękno.
W książce "Sny" autor przedstawia historie ludzi śniących różne sny. Opisał ich sny, sytuacje, w jakich się znajdowali i to, co w krótkim czasie po danym śnie w ich życiu się wydarzyło. Każdy sen ma nadany przez autora numer. Są to krótkie opowiadania. Czyta się szybko.