Rynki obligacji analiza i strategie

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Książka ta to jeden z najlepszych na świecie podręczników poruszających problematykę dłużnych papierów wartościowych. Czytelnicy znajdą tu również analizę instrumentów pochodnych opartych na papierach dłużnych: opcji procentowych oraz procentowych kontraktów futures. Autor dużo uwagi poświęca nowoczesnym metodom zarządzania portfelem obligacji. Omawia też metodę odwzorowywania wybranego indeksu, harmonizację przepływów gotówkowych oraz immunizację na zmiany stóp procentowych.

Stoxx50 | 2013-04-14
BeataG | 2016-10-05