New Style Academy + DVD - praca zbiorowa

Wydawnictwo: Agora SA
9788375521948
poradniki

Trzymasz w ręku rzecz unikalną i pionierską, nie tylko na polską skalę: instrukcję obsługi new style dance. Warsztaty z tego tańca utrwalone specjalnie dla tego wydawnictwa na DVD i w seriach instruktażowych zdjęć prowadzą gwiazdy pod wodzą samego Blazee&a. A więc jak to się robia Powoli, zacznijmy od odpowiedzi, skąd się TO wzięło. TO, czyli new style dance. Ucz się choreografii Blazee&a razem z: Błażejem Szychowskim Blazee , Anią Bosak Bosą , Rafałem Kamińskim Roofim , Roksaną Saniuk Roxy i Mariuszem Kotarskim Mańkiem .

miga3 | 2014-04-11
Agi | 2013-06-15