Pieczenie krok po kroku podstawowe rodzaje ciast i przepisy dla początkujących

Wydawnictwo: Mak

Podstawowe rodzaje ciast i przepisy dla początkującychKto by nie chciał piec ciast jak prawdziwy cukiernik! z tą książką sukces osiągnie nawet ten, kto w kuchni stawia swoje pierwsze kroki. W ponad 100 przepisach jasno i dokładnie opisano sposoby przyrządzania podstawowych rodzajów ciasta oraz tradycyjnych i współczesnych ciast i tortów. Kolejne etapy pracy są zilustrowane 150 zdjęciami przedstawiającymi krok po kroku najważniejsze czynności. Dzięki temu, że książka zawiera także wiele cennych informacji o składnikach i akcesoriach potrzebnych do pieczenia oraz wskazówki, jak sobie poradzić, gdy coś się nie uda, sukces odniesie też osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kuchnią.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015