Objawy chorobowe od A do z. Poradnik rodzinny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Objawy chorobowe są niczym drogowe znaki ostrzegawcze. Celem tego przewodnika jest ułatwienie ich zrozumienie, a tym samym przygotowanie pacjenta do wizyty w gabinecie lekarskim. W prosty, zrozumiały sposób wyjaśniono tu, jak opisać występujące objawy i jakie pytania zadać lekarzowi. Wysokiej klasy specjaliści przedstawili ponad 100 najczęstszych objawów chorobowych i problemów zdrowotnych. Książka napisana jest przez doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Znajdziesz w niej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zanim udasz się z wizytą do lekarza.

annawilkos | 2013-05-02