Dudziak

Mężczyźni mojego życia

Wydawnictwo: The Facto
joly_fh

Ikona polskiej telewizji opowiada o mężczyznach, którzy odegrali ważną rolę w jej życiu zawodowym i osobistym. Katarzyna Dowbor oprowadza nas po korytarzach TVP, kulisach festiwali w Opolu i Sopocie oraz milicyjnych celach, w których zdarzyło się jej wylądować. Dowiadujemy się, że Wojciech Mann to bufon, Zygmunt Chajzer udawał konduktora w pociągu, a Krzesimir Dębski świętował swe urodziny na koniu zupełnie nagi. Z kolei Włodzimierz Szaranowicz tańczył z Dowbor na stole, zaś Władysław Komar pytał ją często: „Jak tam Kasieńka? Może trzeba komuś przypierdolić?”

źródło opisu: Wydawnictwo The Facto, 2013

źródło okładki: Wydawnictwo The Facto, 2013

kirrka | 2014-04-26
Przeczytana: kwiecień 2014

książka napisana o mężczyznach z którymi pracowała , współpracowała i żyła ( jak w opisie) z dużą dawką humoru. Czyta się szybko , przyjemnie z uśmiechem na twarzy. Polecam nawet tym co nie przepadają za "rudą"

Figunia33 | 2013-12-01
Przeczytana: listopad 2013

Aż trzy gwiazdki za dawkę humoru, ale umówmy się, że to nie jest żadna literatura, tylko zbiór historyjek, których objętość i poziom zbliżone są do przeciętnego wywiadu z kolorowej prasy kobiecej. Czas czytania zbliżony. Relacja zawartości do ceny - zabójcza.

Barbara | 2018-06-03
Przeczytana: 23 maja 2018