365 dni z Biblią

Tłumaczenie: Lucyna Rutowska
Wydawnictwo: Święty Stanisław
religia

365 dni z Biblią to książka dla tych, którzy każdego dnia w roku chcą obcować ze Słowem Boga, pogłębiać je i modlić się nim. Z tą książką każdy z 365 dni roku będzie wyjątkowy, bo przeżyty ze Słowem Pana. To drogowskaz, który wskaże nam drogę każdego dnia. 365 dni z Biblią ma być biblijną katechezą wiary chrześcijańskiej, a przede wszystkim drogą prowadząca do kontemplacji Boga. Jak czytać...

Jak czytać 365 dni z Biblią?

Czytajmy tylko tekst z danego dnia. Pozwólmy, aby słowa, które Bóg kieruje do nas dzisiaj, do nas osobiście głęboko nas przeniknęły. Bóg jest poza czasem. Jego słowo jest zawsze aktualne. Kiedy przyjmujemy je do serca, ono staje się życiem.

źródło opisu: http://www.sklep.stanislawbm.pl/pl/p/365-dni-z-Biblia-Rene-Lejeune/387

źródło okładki: http://www.sklep.stanislawbm.pl/pl/p/365-dni-z-Biblia-Rene-Lejeune/387

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!