Miłość w stylu retro

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Girl in a vintage dress
Bożena

Chase, prezes wielkiej korporacji, żyje w wiecznym pośpiechu. Nic dziwnego, że gdy przekroczył próg tego sklepu, aż przetarł oczy ze zdumienia. Tutaj czas chyba się zatrzymał. Zakaz korzystania z komórek? Przecież właśnie załatwiał ważną sprawę z asystentem. A właścicielka… Hm, bardzo apetyczne i bardzo niemodne krągłości….

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/milosc-w-stylu-retro

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/milosc-w-stylu-retro

tamarek | 2014-08-27
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Trochę się zawiodłam. Typowe romansidło, da się przeczytać, ale bez większych emocji.

Nicole Chloe | 2014-07-26
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2014
Przeczytana: 22 lipca 2014

Typowy romans, ani dobry, ani zły - nadający się na deszczowy letni dzień spędzony na zadaszonym tarasie z kubkiem ciepłej czekolady.
Wracając do książki - dziewczyna z kompleksami, z bogatej i 'idealnej' rodziny ma retro sklep - z zakazem używania komórek (jak ona wytrzymuje xD), pewnego dnia do jej retro raju wpada guru branży rozrywkowej. On oczywiście również miał rodzinę z problemami. Przychodzi do sklepu z 'prośbą' urządzenia tygodniowego wieczoru panieńskiego dla młodszej siostry.
Tydzień później są szczęśliwi i zakochani. Typowy romans, który praktycznie każda kobieta kocha, mimo tego że jest tak przewidywalny :)

domka14 | 2013-11-23
Przeczytana: 22 listopada 2013

Ona - odcina się od egoistycznej matki i siostry i na nowo zaczyna życie. Otwiera mały sklepik retro, lecz zyski spadają, wtedy pojawia się... On - wysoki, ciemnowłosy, przystojny biznesmen, chce aby Go Retro urządziło tygodniowy wieczór panieński dla jego siostry. Nie może odmówić, ale czy tylko ze względu na sklep??