Poradnik Pani domu jak dbać o dom i rodzinę

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Wyjątkowa książka dla KAŻDEJ Pani Domu pomoże rozwiązać domowe problemy Porady niezbędne dla TWOJEJ RODZINY, żyjącej w polskich realiach Przystępny język, czytelny i przejrzysty układ, schematy, rady ?krok po kroku pozwolą podjąć właściwą decyzję Ramki z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia domowego dzięki nim poradzisz sobie z trudnymi sytuacjami Sprawdzone pomysły do samodzielnego wykonania aby Twój dom był piękniejszy Wszystkie materiały i składniki dostępne w polskich sklepach Polscy autorzy specjaliści z wielu dziedzin i fachowcy dzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami!.

marcelka55 | 2014-11-17
Przeczytana: 01 stycznia 2007

Bardzo pomocny poradnik, od podlewania, przesadzania kwiatów, przez nakrywanie stołu, drobne remonty, szycie, po wychowywanie dzieci, pierwsze kroki, szkoła średnia, gimnazjum, finanse i... obiady. Mnóstwo pomocnych rad na każdą okazję. Książka wielka, gruba i ciężka, ale warto ją mieć.

anevita | 2012-05-13
agnieszqa | 2011-08-15