Konie, dzieci, wilkołaki... czyli spełnianie marzeń

Wydawnictwo: TOP-ART
Kopytko

źródło okładki: http://ksiazki.okazje.info.pl/ksiazka/k/konie-dzieci-wilkolaki-.html

Nastia | 2014-08-12

Nie, nie i jeszcze raz nie! Książka tak marna, że aż żal patrzeć. Rozumiem gdyby to była opowiastka pisana na blogu przez jakąś 11-12latkę, ale wydana książka autorstwa dorosłego człowieka!? Błagam to nie ten poziom! Nie dziwota, że "powieść" wydana, przez jakieś nieznane przedsiębiorstwo wydawniczo-reklamowe Top-Art, bo chyba żadne poważne wydawnictwo nie było by tym zainteresowane. I jeszcze sprawa natury technicznej. Mimo delikatnego obchodzenia się z książką, mój nowiutki egzemplarz pękł na pół po drugim otwarciu.