Karneval #9

Wydawnictwo: Waneko
カーニヴァル
komiksy
raven

Okazuje się, że bransoleta ma niezwykła moc, dzięki której Nai wraz z Karoku zostają przeniesieni w nieznane im miejsce. Gareki, aby mieć czas na poszukiwanie Naia, postanawia opuścić szkołę. Nie wie, że postawi go to przed bardzo trudnym wyborem.

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-10-25
Przeczytana: 23 października 2018

KAROKU WRACA?

Akcja "Karnevala" co prawda nie wchodzi w ostateczną fazę, bo w końcu przed nami jeszcze dobrych kilkanaście tomików, ale osiąga punkt, w którym powoli istotne rzeczy zaczynają znajdować swoje wyjaśnienie. Dzięki temu całość nabiera tempa i na nowo rozpala czytelniczą ciekawość. Do tego wszystkie dotychczasowe elementy zostały zachowane, więc zabawa jak zwykle jest przednia i wciągająca.

Gdy Karoku założył swoją dawną bransoletkę, coś się stało. Jej uwolniona moc przeniosła gdzieś jego i Naia, a wiedząc, że coś niedobrego dzieje się z przyjaciółmi Gareki postanawia opuścić szkołę. Niestety dowiaduje się, że jeśli ruszy im z pomocą, zostanie raz na zawsze wyrzucony z placówki, która chce tylko jednego – zupełnego posłuszeństwa jej uczniów.
Tymczasem Nai i Karoku trafiają do miejsca, które może być dla nich bardzo niebezpieczne. Z pomocą przychodzi im pewna kobieta, ale to nie rozwiązuje problemu. Gdy Karoku zaczyna przypominać sobie rzeczy z własnej przeszłości,...

| 2014-12-17
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 17 grudnia 2014

Wow!!! Nareszcie! Od samego początku nie miałam wątpliwości jaką decyzję podejmie Gareki :) To teraz do kolejnego tomu :D

Olinek | 2014-12-27
Na półkach: Przeczytane, Moje Mangi
Przeczytana: 27 grudnia 2014

Sama trochę nie wierze, że ten tom otrzymał tak wysoką ocenę, ale cóż gdy po przewróceniu kartki żałuje że tom się skończył i nie mogę doczekać się kolejnego to o czymś świadczy. Jak dotąd to najlepszy tomik jaki ukazał się w tej serii, sporo dobrej akcji, całkiem spory rozwój postaci Naia i "otwarcie wrót do tajemnicy Karoku". I aż nie mogę doczekać się co będzie dalej.

NevilCross | 2019-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2019