Karneval #7

Wydawnictwo: Waneko
Karneval
komiksy
raven

"Nie znam go" - tak mówi o Naiu Karoku uratowany z Dymnej Rezydencji. Tymczasem Gareki rozpoczyna naukę w rządowej szkole Kuronomei.

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-10-23
Przeczytana: 21 października 2018

KARNEVAL NADAL NIE ZAWODZI

W szóstym tomie „Karnevala” autorce udało się trudne zadanie wybrnięcia z wątku, który rozpalił moje czytelnicze oczekiwania. I to jak to znakomicie, ale co dalej? Tak, dobrze myślicie, równie dobra kontynuacja. Bo chociaż ten tom jest spokojniejszy, ani na moment nie traci emocjonalnej siły i znakomitej jakości, jakich już chyba zawsze będę od tego cyklu oczekiwał.

Udało się. A przynajmniej częściowo. Atak CYRKU na Dymną Rezydencję nie wyszedł doskonale, bo wielu winnych uciekło, a ci, którzy zostali na miejscu, z łatwością mogą uniknąć odpowiedzialności, jednakże udało się odbić Karoku. Niestety i tu zaczynają się problemy, bo chłopak w ogóle nie zna Naia. Co więcej, okazuje się, że choć nie ma luk w pamięci, nie pamięta wielu rzeczy, które powinien, inne zaś – mimo niezachwianej w nie pewności – w ogóle nie zgadzają się z faktami. Rodzi to pytania co się właściwie stało? I kim on tak naprawdę jest, bo to akurat nie tak oczywista kwestia, jak mogłoby...

| 2014-11-30
Przeczytana: 29 listopada 2014

7 Tom Karnevala jak całość nie zawiódł mnie ani na moment. Akcja niesamowicie komplikuje się, a my przez cały tekst wstrzymujemy oddech.

Ciesze się, że ten tomik wpadł mi w łapki. Po skończony Anime miałam ogromny niedosyt i z wielką chęcią pochłonęłam tą część.

Olinek | 2014-12-15
Na półkach: Przeczytane, Moje Mangi
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Po poprzedniej niesamowite zaskoczenie akcja sporo idzie do przodu, dowiadujemy się czegoś nowego i nasi bohaterzy "ruszają z miejsca", nawet nie zauważyłam kiedy skończyły się kartki, jestem bardzo ciekawa dalszej historii.

Tancerka | 2014-08-13
Przeczytana: lipiec 2014

To moja pierwsza (kupiona!) manga. Bardzo podobał mi się Nail jako zwierzątko, i jako człowiek też, był taki kawaii *O* Chodź fabuła była bardzo fajna liczyłam, że się bardziej rozkręci. No cóż zobaczymy w następnym tomie :D

NevilCross | 2019-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2019