Dobry Bóg mówi do nas. Pismo Święte dla dzieci

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Biblia, opowiadania biblijne
religia
Emily

Pięknie ilustrowane i nowocześnie opracowane wydanie Biblii dla dzieci. Autor, ksiądz biskup Antoni Długosz z Częstochowy, zwany jest często "biskupem od dzieci". Jako doświadczony katecheta w swojej książce podaje w sposób prosty i przystępny katechezę biblijną dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Sam o swoim dziele powiedział: "Pragnę, aby dzięki niej dzieci dochodziły do przekonania, że doświadczenie Pana Boga, jakie przeżywają bohaterowie Pisma Świętego, jest także udziałem ich życia, i aby stawały się dojrzałymi ludźmi na miarę człowieczeństwa Jezusa Chrystusa". Książka może być czytana dzieciom przez rodziców "do poduszki", a nauczyciele mogą z niej skorzystać na lekcjach religii. Znajdziemy tu katechezy biblijne, dużych rozmiarów ilustracje oraz mapy, kolorowe zdjęcia, a także opracowane komputerowo elementy graficzne. Wszystko po to, aby tradycyjne treści biblijne stały się bliższe i bardziej zrozumiałe dla dzieci XXI wieku.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl

natusiagrabska | 2016-03-13
Przeczytana: 01 stycznia 2016

ta książka jest rewelacyjna dlatego że mogę dokładnie dowiadywać się o bogu i
dziejach biblijnyh