Ostrzeżenie z zaświatów

Wydawnictwo: Wers
religia

Ks.. B. Mayer, „Ostrzeżenie z zaświatów”. Szokujące wyznania potępionych aniołów i ludzi, dotyczące obecnej sytuacji Kościoła i świata, przekazane podczas publicznych egzorcyzmów przy specjalnym błogosławieństwie biskupa. Wskazany prawdziwy kierunek prawdziwej odnowy ludzkości. Książka, która wstrząsnęła Europą.

źródło opisu: http://www.ppharka.hg.pl/ksiazki/ksiazki2.html

źródło okładki: http://www.ppharka.hg.pl/ksiazki/ksiazki2.html

Buch_mota | 2018-03-11
Na półkach: Religia, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2018

Wypowiedzi demonów podczas egzorcyzmów. Demony te są przymuszone wolą Matki Bożej do mówienia prawdy. Jest poruszone wiele tematów (Kościół, księża, II Sobór Watykański). Wszystko ma służyć wybraniu wąskiej drogi zbawienia. Nie wiem czy można to oceniać. Ja daję 10/10. Ciekawe jest też to, że znajduje się tam polecana literatura religijna (polecana przez demony pod naciskiem Matki Bożej).
Pamiętać trzeba jednak, że szatan jest ojcem kłamstwa. Każdy ma rozum do rozeznawania co dobre a co złe.

apache_server | 2014-01-26
Przeczytana: 21 grudnia 2008

10 gwiazdek za unikalność. Ogromna wiedza o sferze duchowości, obyczajowości i życiu religijnym (tym chrześcijańskim).

Tomaszek Janowski | 2016-03-06
Przeczytana: 06 marca 2016

Książka bardzo STRASZNA. Opisuje jak kościół, a szczególnie jego sługi upadli na duchu. Upadli nie tylko kapłani czy zakonnicy, ale również zwykli "laicy", jak mówi książka. Ludzie nie prowadzą się dobrze, a czasu na nawrócenie pozostaje coraz mniej. Uratować nas może modlitwa, pokuta, pokora...POLECAM!

neta | 2015-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Książka traci na wiarygodności z kilku powodów: nie ma imprimatur, nieznane jest nazwisko tłumacza na język polski (a który to tłumacz pozwala sobie na bardzo natrętne komentarze), ale przede wszystkim rażą błędy języjowe i niechlujna korekta.

Tomek | 2016-01-03

Jeśli ktoś wierzy, będzie traktować tą książkę dosłownie jako ostrzeżenie dla innych mogą to być bajki niemniej jednak i oni mogą zagłębić się w treść tej lektury, szkody na pewno nie wyrządzi:)

Paulina | 2018-03-04

Prawdziwe ostrzeżenie. Książka godna polecenia.

Northron | 2018-03-27
Daniel Gnieździński | 2017-12-11