Ostrzeżenie z zaświatów

Wydawnictwo: Wers
religia

Ks.. B. Mayer, „Ostrzeżenie z zaświatów”. Szokujące wyznania potępionych aniołów i ludzi, dotyczące obecnej sytuacji Kościoła i świata, przekazane podczas publicznych egzorcyzmów przy specjalnym błogosławieństwie biskupa. Wskazany prawdziwy kierunek prawdziwej odnowy ludzkości. Książka, która wstrząsnęła Europą.

źródło opisu: http://www.ppharka.hg.pl/ksiazki/ksiazki2.html

źródło okładki: http://www.ppharka.hg.pl/ksiazki/ksiazki2.html

apache_server | 2014-01-26
Przeczytana: 21 grudnia 2008

10 gwiazdek za unikalność. Ogromna wiedza o sferze duchowości, obyczajowości i życiu religijnym (tym chrześcijańskim).

Tomaszek Janowski | 2016-03-06
Przeczytana: 06 marca 2016

Książka bardzo STRASZNA. Opisuje jak kościół, a szczególnie jego sługi upadli na duchu. Upadli nie tylko kapłani czy zakonnicy, ale również zwykli "laicy", jak mówi książka. Ludzie nie prowadzą się dobrze, a czasu na nawrócenie pozostaje coraz mniej. Uratować nas może modlitwa, pokuta, pokora...POLECAM!

neta | 2015-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Książka traci na wiarygodności z kilku powodów: nie ma imprimatur, nieznane jest nazwisko tłumacza na język polski (a który to tłumacz pozwala sobie na bardzo natrętne komentarze), ale przede wszystkim rażą błędy języjowe i niechlujna korekta.

Tomek | 2016-01-03

Jeśli ktoś wierzy, będzie traktować tą książkę dosłownie jako ostrzeżenie dla innych mogą to być bajki niemniej jednak i oni mogą zagłębić się w treść tej lektury, szkody na pewno nie wyrządzi:)

Jarogniew | 2015-08-21
zimnylut | 2015-07-15