sztuka
Snoopy

Spotkanie dwóch znanych i znaczących obserwatorów teraźniejszości i teraźniejszości komentującej przeszłość. Kulturalna uczta, zainspirowana obrazami-notatkami na ścianie w pracowni artysty. Wymiana myśli i spostrzeżeń, przeczuć Baumana - co do źródeł i motywów prac Bałki, i komentarzy Bałki dotyczących odbioru pism Baumana. Spotkanie wpół drogi ludzi z różnych pokoleń, z różnym...

Wymiana myśli i spostrzeżeń, przeczuć Baumana - co do źródeł i motywów prac Bałki, i komentarzy Bałki dotyczących odbioru pism Baumana. Spotkanie wpół drogi ludzi z różnych pokoleń, z różnym spojrzeniem , a przecież zadziwiająco podobnie rozumiejących wpływ historii i doświadczeń życia jednego człowieka, na postrzeganie innych osób, ich uczuć, reakcji, ograniczeń i możliwości.

źródło opisu: www.nck.pl

źródło okładki: www.nck.pl

Joanna Szyda | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

W rozmowie tych dwóch postaci wychodzi ogromna różnica intelektualna... Bałka zachwycony swoją twórczością, (Bauman również nią zachwycony) zdaje się nie rozumieć bądź nie słuchać komentarzy Profesora. No cóż, dla mnie jasne kto jest mistrzem w tej rozmowie. Żałuję że tak dużo w niej o Bałce a tak mało o prof. Baumanie. Mimo wszystko, cenię Bałkę za jego twórczość.

KasiaNitka91 | 2015-08-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sztuka
Siss | 2014-04-26
Na półkach: Przeczytane, Sztuka, tak?
Alicia Alicia | 2014-03-08
Snoopy | 2013-08-22