Thorgal: Oczy Tanatloca

Tłumaczenie: Tadeusz Markowski
Cykl: Thorgal [Kolekcja Hachette] (tom 11)
Wydawnictwo: Orbita
Les yeux de Tanatloc
thorgal, rosiński, komiks
komiksy
jan_marian

Aegirsson wraz z przyjaciółmi zbliża się do Mayaxatl, gdzie musi wypełnić niebezpieczną misję. W tym czasie jego syn Jolan, podczas rozmów z "bogiem" Tanatlokiem, dowiaduje się o własnej mocy. Sytuacje jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy najwyższy kapłan Xinjinów poznaje prawdę o pochodzeniu Thorgala i Jolana.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Betoniarka | 2016-05-07
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 07 maja 2016

Nie chcę tu zdradzać fabuły. Kolejna część walki z Ogotaiem bardzo mi się podobała, szczególnie to, jak została narysowana puszcza.

Ergo_sum | 2015-08-07
Przeczytana: 1986 rok

Pierwszy prawdziwy komiks mojej młodości (nie licząc Funky Kovala z Fantastyki). Super pomieszanie rożnych wątków i historii (łącznie z Dänikenem i wikingami). Świetna krecha i proporcje, fachowa robota.
Szkoda, że nie można się tam wrócić :-(