Zig Ziglar o profesjonalnej sprzedaży

Ultimate Handbook for the Complete Sales Professional
978-83-2461-12-25
sprzedaż, handel, biznes
biznes, finanse

Jak grać, by wygrać Nigdy nie przestawaj się uczyć Przestrzegaj reguł zawodu i własnych zasad Pogódź karierę i życie osobiste Efektywnie, etycznie i zawsze z tarczą Jeśli pracujesz jako handlowiec, doskonale wiesz, jak wyczerpujące bywa to wyzwanie. Pochłania ono mnóstwo energii i nie pozostaje bez wpływu na Twoje życie osobiste. Wiesz jednak równie dobrze, jakie to satysfakcjonujące zajęcie. Jeśli dopiero zaczynasz -wszystko przed Tobą!

źródło opisu: Wydawnictwo OnePress, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

rokita | 2012-12-12

sporo banałów i mało konretów

Paweł | 2015-07-23
Matizz_2 | 2013-08-25