Koniec świata według Maryi

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Przyszłość
religia
queen992

„Wokół narasta apokaliptyczny zgiełk. Widzimy coraz liczniejsze znaki, słyszymy coraz więcej imion wieszczących zagładę. Kiedy z niepokojem pytamy: „Co nas czeka?”, dochodzą do nas liczne autorytatywne odpowiedzi. Dlaczego jednak odwołują się tylko do mądrości tego świata i nic nie mówią o tym, co próbuje nam przekazać Niebo? Czas przyjrzeć się bliżej setkom nadprzyrodzonych objawień, przez...

Czas przyjrzeć się bliżej setkom nadprzyrodzonych objawień, przez które Bóg próbuje nam coś powiedzieć. Czas, by je właściwie zinterpretować i zrozumieć, że to już ostatnia chwila, kiedy ludzkość może uniknąć wielkich cierpień i powszechnej śmierci. Najwyższa też pora, byśmy zrozumieli, iż każdy z nas jest w stanie tak głęboko ingerować w historię, że stanie się cud i dzieje świata potoczą się mimo wszystko drogą nie śmierci, lecz życia…”
Autor

źródło opisu: gloria24.pl

źródło okładki: gloria24.pl

Fionn_Lirriel | 2016-07-09

W takich chwilach jak ta cieszę się, że już nie jestem katolikiem chociaż i tak spore grono objawień z niniejszej książki należy do (jak na razie) nie zatwierdzonych przez Kościół. Czytając tą książkę pana Wincentego odebrałem wrażenie, że autor jakoś specjalizuje się w snuciu pesymistycznych wizji zagłady ludzkości co potwierdziła dalsza lektura paru jego innych publikacji. Na szczęście "objawienia" propagowane przez pana Łaszewskiego są łatwymi do obalenia. Tak na przykład jest ze "znakami Bożymi" dziejącymi się podobno wokół stygmatyczki z USA, sparaliżowanej dziewczynki Audrey Santo. Jak informował już wiele lat przed opiewającą te "objawienia" książką pana Łaszewskiego Washington Post, w "cudownym" oleju spływającym z dewocjonaliów w domu Santo wykryto takie składniki jak tłuszcze z kurczaka. Czyżby to ktoś z osób przebywających obok Audrey doszedł do wniosku, że taka substancja będzie skuteczniej spływała? Świat iluzji religijnych jest bardziej różnorodny niż nam się wydaje....

Nil_Due_Nil_Un | 2013-12-14

Jestem głęboko wierząca, więc książka nie "przewróciła mojego życia do góry nogami" ale mocno je wzbogaciła ;) Serdecznie polecam i wierzącym i ateistom - może jakiś cytat was złapie za serce i zobaczycie w wierze sens.
Książka zawiera wiele przemyśleń odnośnie Apokalipsy - autor rozważa różne możliwości na temat obecnie zalewającej nas "lawiny" ostrzeżeń Matki Najświętszej. Jest praktycznie niepodważalnym dowodem na niesamowicie bliskie "oczyszczenie" - Maryja uchyla rąbka tajemnicy i ukazuje mistykom przerażające wizje przyszłości - czekające nas już niedługo jeśli świat nie przestanie obrażać Boga grzechami.
Daję 8/10 bo niezbyt podoba mi się język pisania autora. Co nie zmienia faktu, że książka jest rewelacyjna ;) Gorąco zachęcam - nie jest bardzo długa, a może wiele zmienić w Twoim życiu :D

queen992 | 2013-08-21
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Najlepsza książka jaką kiedykolwiek w życiu przeczytałam , fakty opisane w książce są autentyczne , wszystko sprawdzałam w necie i się zgadza.
mogę napisać że ta książka zmieniła moje życie i podejście do świata