Każde dziecko to potrafi. Księga Origami. Składanie papieru: od modeli prostych po skomplikowane

Wydawnictwo: Buchmann
origami, składanie papieru
poradniki

Ten kolorowy przewodnik krok po kroku odsłania tajniki artystycznego składania papieru origami. Istnieją dwie tradycyjne sztuki: pierwotna, historyczna, wywodząca się z najdawniejszych czasów, gdy wraz z wynalezieniem papieru zaczęto składać pierwsze figurki, oraz współczesna, tworzona tu i teraz, gdy od niechcenia bierzemy do ręki papier, by stworzyć z niego coś zupełnie nowego. Przewodnik zapewne ucieszy wszystkich amatorów papierowych fantazji, którzy chcą poznać origami od podstaw. Począws

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Świetna książka zawierająca ok. 90 instrukcji jak zrobić coś z papieru za pomocą sztuki origami i ok. 10 porad jak w ogóle się do tego zabrać.
Każdy krok jest opisany i pokazany na obrazku, więc trudno się zgubić.

olywka | 2015-10-18
książka343 | 2014-03-05