Chorwacja. Bośnia i Hercegowina. Przewodnik Praktyczny

Wydawnictwo: Pascal
satyneta

CHORWACJA to kraj tysiąca wysp, lazurowego morza i wspaniałych zabytków lśniących na tle błękitnego nieba. Tonąca w zieleni BOŚNIA I HERCEGOWINA zachwyca orientalnymi miasteczkami ukrytymi wśród wzgórz. Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Chorwacji, Bośni i Hercegowinie. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tych krajach. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić. CHORWACJA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. To nasz najlepszy przewodnik, bo: - znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje - sam zaplanujesz ambitną wyprawę - odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści

źródło opisu: internet

źródło okładki: internet

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!