Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi

Wydawnictwo: Rea
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi. Podręcznik do nauki zawodu.Nowoczesny podręcznik do nauczania zawodu fryzjera w szkołach, z możliwością wykorzystania w indywidualnym szkoleniu w zakładach fryzjerskich oraz na kursach dokształcających. W sposób kompleksowy omawia wszystkie zagadnienia teoretyczne i praktyczne wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu fryzjera. Pozwala przygotować adepta do egzaminu czeladniczego i usystematyzować wiedzę przed egzaminem mistrzowskim. Podręcznik wydany w bardzo atrakcyjnej formie. Jasny, czytelny wykład połączono z licznymi zdjęciami, ilustracjami i planszami ułatwiającymi zrozumienie omawianych zagadnień i zapamiętywanie treści. Podręcznik napisany jest w oparciu o standardy Unii Europejskiej i dopuszczony do użytku szkolnego do kształcenia zawodowego do nauczania przedmiotu fryzjerstwo na poziomie szkoły zawodowej. Treść polskiej adaptacji powstała przy współudziale Związku Rzemiosła Polskiego oraz ekspertów z Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko-Kosmetycznej ZRP, stanowiącej reprezentację rzemieślników fryzjerów.

Adam Talar | 2013-09-13
Przeczytana: 05 maja 2013

Zdecydowanie wolę takie praktyczne poradniki. Ja również mógłbym dołożyć do tej pozycji własne doświadczenia.

ellatiene | 2014-03-20
Przeczytana: maj 2014