Wicked Beast

Wydawnictwo: Aphrodisia
angielski
Julia

Take Me. Tempt Me. Tame Me. Cailey Holm is definitely not a cat person--in fact, she's terrified of felines in all forms. Creating a sexy were-lion as the hero of her latest erotic romance was supposed to help her overcome that fear, but suddenly the tall, dangerous, domineering alpha-cat of her darkest dreams is standing in her living room--and then carrying her back to his world, demanding to explore her most erotic fantasies. . .

Set free from Cailey's story, Lander Cornelius, King of the Werekin, now has a mind of his own--not to mention a magnificent, muscular body specially designed to make his mistress ache with desire. At first Lander's only motive is to protect his people by controlling Cailey's magic. But now, he intends to bring them both to the peak of ultimate ecstasy, showing her the intense pleasure of total submission, and unleashing a pure, animal passion that has no limits except their wildest imaginations. . .

gleism | 2019-09-02

Okropna, niedorzeczna, głupia i zabrakło mi negatywnych przymiotników. Zła jestem sama na siebie, za tę głupią przypadłość czytania wszystkich książek do końca. Niepotrzebna strata czasu.

Szaro-Czarna | 2014-11-10

Pomysł genialny, orginalny, natomiast wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Moim zdaniem w powieści tej było za dużo scen erotycznych, a za mało uczuć bohaterów ( tak w około 3/4 ksiazki ).
Styl autorki był dla mnie niezrozumiały, dopiero mniej więcej w drugim, trzecim rozdziale zrozumiałam "co autor miał na myśli".
Denerwujące było także to, że główna bohaterka rozwodziła sie nad charakterem swojego kochanka: "jaki on brutalny, takie to seksowne, ale tylko w łożku".
Ogólnie książka niezła. Nie mogę powiedzieć, że najgorsza, ale także nie najlepsza. Taka se.
Jeśli oczywiście ktoś chciałby przeczytać ta książkę to niech sie nie kieruje moją opinią. To tylko moje subiektywne odczucia.
Powiem natomiast, że warto ja przeczytać, aby wyrobić sobie opinię o powieści. Komentować książkę można tylko wtedy, gdy pozna sie jej treść. Dlatego zachęcam do czytania, a nuż się komuś spodoba.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczora :)

k_a_s_i_a | 2013-09-01
Przeczytana: 01 września 2013

Ogólnie historia bohaterki ciekawa. Jednak sam styl autorki i fabuła bardzo słaba. W niektórych momentach ciężko się czytało.