Citroen Berlingo, Peugeot Partner modele 1996-2001

Wydawnictwo: WKŁ
8320616204
motoryzacja

Bogato ilustrowany, fachowy poradnik dla posiadaczy i użytkowników samochodów Citroën Berlingo i Peugeot Partner, produkowanych w latach 1996-2001, w wersjach osobowych i ciężarowych, wyposażonych w silniki benzynowe 1,1 dm3 typu HDZ (TU1M+) o mocy 44 KW (60 KM) i 1,4 dm3 typu KFX (TU3JP) o mocy 55 KW (75 KM) oraz w silniki wysokoprężne 1,8 dm3 typu A9A (XUD7) o mocy 43,5 KW (60 KM) i 1,9 dm3 typu D9B (XUD9A) o mocy 51 KW (71 KM) i typu DJY (XUD9AY) o mocy 50 KW (69,5 KM), z mechanicznymi skrzynkami przekładniowymi czteroi pięciobiegowymi. Szczegółowe dane techniczne i regulacyjne oraz niezbędne materiały eksploatacyjne. Opis demontażu, naprawy i montażu poszczególnych części, mechanizmów i zespołów oraz schematy instalacji elektrycznej.