Jak Rysować. Poradnik Dla Początkujących

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Poradnik dla początkujących, który wyjaśnia krok po kroku, jak rysować martwą naturę, krajobraz czy postać ludzką. 38 projektów, które ułatwią naukę, różne rodzaje rysunku, w tym martwa natura, studium postaci i akt kobiecy, praktyczne porady dotyczące materiałów i przyborów, które zapewnią komfort rysowania, inspirująca galeria rysunków i rozdziały poświęcone głównym technikom rysowania, pomagające rozwijać umiejętności artystyczne.

Gabryella | 2013-12-16
Na półkach: Poradniki, Przeczytane