Oto Ja posyłam anioła przed tobą

Wydawnictwo: Paganini
religia
Ursa

Konferencje i homilie wygłoszone podczas II Paulińskich Dni Młodych w Krakowie w dniach od 11-17 lipca 2011 roku. Oparta na Księdze Tobiasza historia uzdrowienia ludzkiej zdolności kochania, odnalezienia sensu i celu życia, a także uzdrowienia relacji w rodzinie. Do nagrania dołączono audycje Radia Jasna Góra zawierające świadectwa, rozmowy i relacje uczestników Paulińskich Dni Młodych w...

Do nagrania dołączono audycje Radia Jasna Góra zawierające świadectwa, rozmowy i relacje uczestników Paulińskich Dni Młodych w Leśniowie oraz w Krakowie.

źródło opisu: Wydawnictwo Paganinii

źródło okładki: Wydawnictwo Paganinii

Paulina | 2015-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Ojciec Pelanowski jak zwykle otwiera te miejsca w sercu, które nie do końca bym chciała, żeby ktoś otworzył. Wobec ogromu treści czuję się trochę jak niemowlę wobec stałego pokarmu. Kilka ważnych rzeczy wyciągnęłam, jest nad czym pracować. Jednak mam pewność, że do tych nagrań będę powracać, że wiele ziaren Słowa wyrośnie i będę mogła wyciągnąć więcej.
Genialnie, prosto z serca. Ojciec Pelanowski nie tyle dzieli się samym Słowem, które dzięki doświadczeniu prowadzi na głębokie wody, ale też dzieli się działaniem Boga w swoim życiu. Co zdecydowanie umacnia i wspiera.
Świetna pozycja, polecam każdemu.