Relacje z klientem. Marketing partnerski

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813204
biznes, finanse

W książce autor radzi, jak planować marketing partnerski i podaje przykłady sprawdzonych technik wprowadzania go do praktyki firmy opisuje narzędzia określania obecnej struktury nabywców, obecnej i przyszłej opłacalności każdego z nich oraz powody nagradzania, dyscyplinowania i rezygnacji z klientów wyjaśnia różnice między klientami instytucjonalnymi a konsumentami oraz prezentuje proces planowania partnerstwa z tymi grupami bada wpływ technologii informacyjnej na praktykę marketingową rozwija koncepcję partnerstwa firmy, włączając do niej pracowników, dostawców, inwestorów i innych uczestników łańcucha partnerstwa przytacza liczne przykłady. Książka przeznaczona jest dla studentów i wykładowców uczelni różnego typu, a także może być cenną lekturą dla menedżerów.

Katarzyna | 2015-04-20
Na półkach: Nauka/praca, Przeczytane