Dla dzieci i młodzieży
Silent

Warszawa, gorące lato pod koniec lat 80. Łukasz zakłada wraz z przyjaciółmi biuro rzeczy znalezionych. Siedzibą biura jest budynek należący do jego wujka Tomka, przebywającego obecnie za granicą. Od chwili, kiedy do biura zostaje przyniesiona papuga, która, jak się okazuje, była kiedyś własnością nowego kolegi Łukasza, rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: źródło własne

Rysia | 2015-09-22
Przeczytana: 05 września 2015

Fenomenalna książka dla dzieci. Troszkę przygodowa, troszkę tajemnicza, troszkę trudno odgadnąć, o co chodzi. Ale to wszystko sprawia, że świetnie się to czyta. A dla miłośników zwierząt mamy tu papugę Ogiwu, bez której by się nie obeszło.