Historyczny miszmasz

2008-01-01
Małgorzata Fabianowska
Historia podstawy historii

Okładka książki Krwawe rewolucje Terry Deary, Philip Reeve
Krwawe rewolucje Terry Deary, Philip...
Okładka książki Ci okrutni Rzymianie Martin Brown, Terry Deary
Ci okrutni Rzy... Martin Brown, Terry...

Straszne historie z przymrużeniem oka, o tym jak żyli biedni ludzie, jak łatwo było trafić do więzienia i na stryczek, w ciągu całej historii Świata, z szczególnym naciskiem na Anglię, skąd pochodzi autor. Trochę za dużo różnych rebusów było w tej książce.

Ostrzegam!! Zabawne!! I baarrrdzo strrraszne rrrównocześnie!!

Specjalistą w opisie czadowej historrrii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerrrężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rrrozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można powiększyć wiedzę o historrryczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rrrewelacyjną rrrozrywkę. Czego chcieć więcej?

Ostrzegam!! Zabawne!! I baarrrdzo strrraszne rrrównocześnie!!

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rrrozpuku, serrrdecznie...

Faktyczny miszmasz przeleciane od antyku do czasów współczesnych w wielkim skrócie.

Miłe, łatwe i przyjemne.

Miłe, łatwe i przyjemne.

• Dla dzieci
  • Chcę mieć
  • Chcę
  • Historyczne mniej lub bardziej
  • Zbiory

Dodaj cytat z książki Historyczny miszmasz