Woody. Osobisty album Woody'ego Allena

Seria: Osobiste albumy
Wydawnictwo: Buchmann
Woody Allen: A Photographic Celebration
Ag2S

Osobiste albumy to bogate zbiory fotografii, ukazujące artystów w świetlanych latach ich kariery, jak również prywatnie.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Jędrek | 2019-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2019

Książka to zbiór fotosów, przeważnie z filmów Woodego, z podpisami. Częściej podpisy są luźno związane z fotosami. Zaczyna się od początków kariery Woodego, ale potem książka traci chronologiczny charakter. Jest ciekawa, tak jak ciekawą postacią jest Woody i jego dziesiątki filmów nadal przyciągających miliony widzów.

Jacoa1 | 2017-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Lubie Allena, ta książka to taki mały przegląd bon motów i filmów artysty. Niemęcząca.

Sanderka1985 | 2015-08-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2015
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Fantastyczna pozycja dla wszystkich fanów Woodego Allena pełna błyskotliwych myśli reżysera, ale także wiele opinii o nim samym przez gwiazdy, które miały zaszczyt i przyjemność z nim współpracować. Prawdziwa gratka, zważywszy na ilość zdjęć umieszczonych w albumie. Polecam.

Marta Kilian | 2015-06-18
Przeczytana: 13 maja 2015

Solidny album, w którym znaleźć można ciekawe zdjęcia z planu filmowego, życia osobistego słynnego reżysera. Fotografie opatrzone są wyczerpującymi i ciekawymi opisami, a także wypowiedziami Allena. Warto sięgnąć po tak pięknie wydaną publikację.

Klaudia Gorczyca | 2014-11-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Kupiłam ten album w jakiejś promocji świątecznej. Trudno mi to nazwać książką - jest to raczej zbiór zdjęć, przeplatany cytatami, krótkimi faktami. Mimo tego cieszę się, że mam to na półce :)

glonojad | 2013-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2013

Trudno ocenić album... określiłabym go po prostu jako "inspirujący".