Robert De Niro. Osobisty album Roberta De Niro

Okładka książki Robert De Niro. Osobisty album Roberta De Niro Kimberly Calhoun
Okładka książki Robert De Niro. Osobisty album Roberta De Niro
Kimberly Calhoun Wydawnictwo: Buchmann Seria: Osobiste albumy biografia, autobiografia, pamiętnik
Osobiste albumy
Buchmann
2013-10-02
2013-10-02
Opracowanie zbiorowe

Album tak jak sama nazwa mówi zawiera wiele dobrej jakości zdjęć przedstawiających Roberta De Niro głównie na planach filmowych. Jednak album ten też zawiera sporo cytatów samego De Niro, ale także innych aktorów i osób z jego otoczenia. Ponadto zdjęcia ,cytaty i ciekawostki o aktorze przeplatane są informacjami biograficznymi. W trochę ponad 200- stronicowej książce możemy obejrzeć kilkadziesiąt naprawdę ciekawych zdjęć ukazujących De Niro od czasów jego młodości aż po teraźniejszość, ale także zasięgnąć podstawowych informacji o aktorze i jego karierze aktorskiej.

Wybrane (losowe) zdjęcia z filmów / planów zdjęciowych z Robertem De Niro wraz z krótkimi komentarzami i cytatami pod nimi.
Nie wszystkie komentarze jednak dotyczą zaprezentowanych na zdjęciach filmów, co może wprowadzić w błąd. Moim zdaniem książka jest:
A. albo dla tych, którzy twórczość De Niro dobrze znają i potrafią rozpoznać film po jednym kadrze
B. albo właśnie dla laików, którzy wielu filmów z nim nie widzieli.
Mimo wszystko polecam.

B. albo właśnie dla...

Co tu komentować? Oglądać trza!;)
To album zdjęć de Niro z planów filmowych, okraszony cytatami samego aktora jak i innych ludzi filmu. Nic więcej pisać nie będę, bo okazać się może, że opka zwierać będzie więcej słów niż sama książka.

Co tu komentować? Oglądać trza!;)

Ok, jak ktoś jest fanem, to proszę bardzo. Ja jestem fanką De Niro, ale nie widzę sensu kupowania albumu, który tak naprawdę zawiera cytaty i zdjęcia. Ok, aktorem jest świetnym, ale czy człowiekiem także? Bardzo nie lubię robienia z gwiazd autorytetów we wszelakich dziedzinach, jest dobrym aktorem, to wszystko. Album na jeden raz, do tego niespecjalnie wydany i szybko się brudzi i rysuje.

Świetne kadry z jeszcze lepszymi cytatami Roberta.

Świetne kadry z jeszcze lepszymi cytatami Roberta.

• Kino
  • Biografia