Robert De Niro. Osobisty album Roberta De Niro

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Seria: Osobiste albumy
Wydawnictwo: Buchmann
Ag2S

Osobiste albumy to bogate zbiory fotografii, ukazujące artystów w świetlanych latach ich kariery, jak również prywatnie.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Nobliszka | 2019-06-06

Co tu komentować? Oglądać trza!;)
To album zdjęć de Niro z planów filmowych, okraszony cytatami samego aktora jak i innych ludzi filmu. Nic więcej pisać nie będę, bo okazać się może, że opka zwierać będzie więcej słów niż sama książka.

Mylengrave | 2017-05-01
Na półkach: Przeczytane, Film
Przeczytana: 26 kwietnia 2017

Ok, jak ktoś jest fanem, to proszę bardzo. Ja jestem fanką De Niro, ale nie widzę sensu kupowania albumu, który tak naprawdę zawiera cytaty i zdjęcia. Ok, aktorem jest świetnym, ale czy człowiekiem także? Bardzo nie lubię robienia z gwiazd autorytetów we wszelakich dziedzinach, jest dobrym aktorem, to wszystko. Album na jeden raz, do tego niespecjalnie wydany i szybko się brudzi i rysuje.

Michał Omelaniuk | 2014-08-03

Świetne kadry z jeszcze lepszymi cytatami Roberta.