Ginekologia praktyczna

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030080
zdrowie, medycyna

Podręcznik stanowi dopełnienie wydanego przez PZWL Położnictwa praktycznego i operacji położniczych J. W. Dudenhausena i W. Pschyrembla. Obie te książki razem udostępniają czytelnikowi podstawową wiedzę z dziedziny położnictwa i ginekologii w pełnym zakresie. Niezwykle przystępny sposób omawiania poszczególnych problemów, a także przejrzysty układ, odróżnianie zagadnień ważnych od mniej istotnych, bardzo podnoszą dydaktyczne walory książki.