Moje małe tajemnice

Wydawnictwo: Zielona Sowa
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Wyjątkowy notatnik, w którym zbierzesz swoje małe tajemnice!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/moje-male-tajemnice/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/moje-male-tajemnice/

Jako nastolatka namiętnie prowadziłam różnego rodzaju kalendarze. Pamiętacie je może? Pamiętnik nastolatki, dziewczyny, super dziewczyny... Nie wiem nawet czy te publikacje wciąż są w sprzedaży, ani czy są one nadal takie popularne co dawniej, ale ja je uwielbiałam. Zapisywałam w nich wszystko. Swoje sekrety, plany, marzenia... Niektóre trzymam do dziś i śmieje się sama z siebie, gdy czytam te wszystkie moje "wypociny".

Ale tak naprawdę to prowadzenie tego typu pamiętnika wspominam bardzo dobrze. Fajnie było mieć w zasięgu ręki takiego "przyjaciela", w którym mogłam zapisać wszystko na co miałam ochotę. Wiec gdy zobaczyłam tę książkę przeglądając ofertę wydawnictwa Zielona Sowa, bardzo się ucieszyłam. Nie miałam pojęcia w jakim stopniu przypomina ona moje ulubione pamiętniki z dawnych lat, ale sam pomysł zainteresowania dziecka prowadzeniem swojego dziennika wspomnień bardzo mnie ucieszył. Pisanie pamiętnika to naprawdę fajna sprawa. Nie tylko odpręża i sprawia, że łatwiej...