Tabele składu i wartości odżywczej żywności

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320031125
zdrowie, medycyna

Książka zawiera dane o wartości energetycznej i zawartości kilkudziesięciu składników odzywczych, takich jak białko ogółem, zwierzęce i roślinne, tłuszcz, cholesterol, węglowodany, sacharoza, laktoza, skrobia, błonnik pokarmowy, kwasy tłuszczowe nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone, aminokwasy, wybrane składniki mineralne i witaminy w produktach spożywczych i potrawach oraz receprtury potraw.

natik159 | 2016-09-06
Coconutka | 2016-08-13