Problemy organizacji. Materiały do studiowania

Wydawnictwo: Key Text
biznes, finanse

Książka przybliżająca, głównie praktycznie, problematykę z zakresu funkcjonowania organizacji. Treść została skoncentrowana wokół ośmiu zagadnień wyszczególnionych w rozdziałach poświęconych: Organizacji jako dyscyplinie naukowej, Strategii w organizacji i zarządzaniu strategicznym, Źródłom innowacji i procesom innowacyjnym w przedsiębiorstwie, Podejmowaniu decyzji w organizacji, Interpersonalnemu charakterowi organizacji, Kulturze w kontekście organizacji, Etyce w kontekście organizacyjnym, Koncepcji teoretycznej organizacji i zarządzania.