Ukochanej żonie

Wydawnictwo: Święty Paweł

Moja cudowna i zapracowana żona zasługuje na to, aby od czasu do czasu otrzymać prezent jako moje dziękuję. Czerwone róże więdną. Od czekoladek może utyć. Szlafrok na pewno będzie w złym rozmiarze. Natomiast ten ciepły, pełen miłości i czułości zbiór cytatów, stworzonych na pochwałę żon, na pewno jej się spodoba. Krótkie sentencje wzbogacone delikatnymi ilustracjami w tle. Doskonałe na wszelkie rodzinne uroczystości, kiedy kartka nie wyrazi wszystkiego. To idealny prezent dla najważniejszej osoby w życiu mężczyzny.